X اینستاگرام نيک فوم
کليک کنيد

فوم کفش

فوم کفش

فوم کفش نوعی فوم اسفنجی است که استفاده فراوانی در سراجی و صنایع کفش دارد. علاوه بر فوم زیره کفش که در ابعاد زیره دوقلو قالب گیری و تولید می شود فوم رول و ورق های فوم تولید شده توسط کارخانه نیک فوم استفاده فراوانی به عنوان فوم کفش و کیف دارد. این محصولات که از جنس فوم ای وی آ و پلی اتیلن سبک تولید می شود استفاده فراوانی در صنعت سراجی به عنوان کفی کفش، فوم لایه میانی رویه کفش ورزشی، و لایه ضربه گیر میانی در انواع کفش های کتانی و ورزشی می باشد. خاصیت نرمی و دفع ضربه فوم کفش باعث جلوگیری از انتقال ضربه و آسیب دیدگی زانو و کمر ورزشکاران می گردد.

از فوم کفش برای ساخت shoe sole یا زیره کفش،  انواع دمپایی ، کفش و پاپوش و دمپایی هتلی و راحتی و انواع دمپایی استفاده می شود. از ویژگی های این محصول برگشت پذیری مناسب و مقاومت سایشی بالا در سطوح و قسمت های مماس با زمین می باشد. نیک فوم مفتخر است با کیفیت ترین فوم کفش با مقاومت بالای 99% را که تا پیش از این از خارج از کشور تهیه می شد را با توجه به درخواست کارخانه جات تولید کفش داخلی تولید کرده و نیاز تولید کنندگان  داخلی به واردات و تامین این محصول از خارج از کشور بر طرف نموده است.

خصوصیات فوم زیره کفش و کیف

فوم کفاشی در ورقه های بزرگ فومی تولید می شود. نوع خاصی از فوم کفش به نام فوم ارتوپدی استفاده فراوانی در تولید کفی های کفش طبی و پاپوش های ارتوپدی و طبی دارد. این محصول سپس به شکل ورقه های فومی یا فوم رول برش خورده و عرضه می شود. فوم کفاشی عمدتا با یک لایه پارچه یا تکسون لمینت شده و در لایه های مختلف کفش کتانی و کیف استفاده می شود.  استفاده دیگر فوم کفاشی و سراجی نیک فوم  در لایه های میانی انواع کیف، ساک ورزشی و فوم چمدان و ساک های مسافرتی می باشد. برای استفاده در ساخت انواع کیف و ساک فوم رول یا لایه های فوم فشرده با دانسیته پایین در ضخامت های 10 میلی متر تا 40 میلی متر مورد اسفاده قرار می گیرد. همچنین بسته به مورد استفاده این فوم قابلیت چسبدار شدن و لمینت با پارچه ، نایلون و پلاستیک را نیز دارا می باشد. مدل پشت چسب دار یا چسب دو طرفه ( فوم پشت و رو چسبدار)علاوه بر موارد ذکر شده استفاده فراوانی نیز به عنوان فوم چسبدار جعبه دستمال کاغذی، فوم ضربه گیر خودرو و ماشین الات ، صنایع تزیینی و فوم کاردستی و تزیینی دارد.

جهت کسب مشاوره رایگان، مشاهده و دریافت نمونه و هرگونه سوال درباره فوم کفش و سایر محصولات فومی و لاستیکی مانند کفپوش تاتامی ، فوم صنعتی و کفپوش گرانولی نیک فوم با مشاورین نیک فوم از طریق شماره های تلفن یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

 

فوم کفش

سفارش

سفارش

لطفا صبر کنید