X اینستاگرام نيک فوم
کليک کنيد

صندلی استادیومی

صندلی استادیومی

تولید صندلی استادیومی مطابق استاندارد در ایران این محصول را در زمره محصولات صادراتی ایران قرار داده است. نیک فوم به عنوان تولید کننده صندلی استادیومی انواع ساده و پشتی دار صندلی استادیومی پلاستیکی را تولید و عرضه میکند. این محصول با نامهای صندلی تماشاچی یا صندلی انتظار پلاستیکی نیز شناخته می شود. کارخانه نیک فوم انواع صندلی استادیومی را با بهترین کیفیت تولید و عرضه می نماید. در این مطلب به معرفی صندلی استادیومی پشتی دار می پردازیم.

صندلی استادیومی پشتی دار

تولید صندلی استادیومی در کارخانه مستلزم نکات فنی و مهندسی و ایمنی می باشد . صندلی استادیومی پشتی دار از جمله پر طرفدارترین انواع صندلی برای استفاده در ورزشگاه و استادیومی می باشد. تولید این محصول توسط ماشین آلات تزریق پلاستیک به روز و با تکنولوژی روز دنیا انجام می شود. این محصول از جنس پلی اتیلن سنگین درجه 1 بدون ضایعات و تزریق توسط دستگاه های به روز و مدرن تولید میگردد. از این رو این محصولی محصولی استاندارد و با کیفیت قابل رقابت با بهترین نمونه های خارجی می باشد. کیفیت بالای صندلی های استادیومی تولیدی نیک فوم باعث شده این محصول علاوه بر ایران و داخل کشور به عنوان محصولی صادراتی در ورزشگاه های خارج از ایران نیز به وفور مورد استفاده قرار گیرد.صندلی استادیومی

کاربرد صندلی استادیومی

  • استادیوم های ورزشی
  • ایستگاه های اتوبوس
  • صندلی انتظار مدارس و سالن ها
  • بیمارستان ها و کلینیک های ورزشی
  • صندلی تماشاگر در رویدادها

 

خصوصیات و ویژگی ها

صندلی استادیومی پلاستیکی، صندلی‌هایی هستند که برای استفاده در سالن‌ها و استادیوم‌ها طراحی شده‌اند. این صندلی‌ها از مواد پلاستیکی ساخته شده‌اند و دارای خصوصیات زیر هستند:

  • سبک و قابل حمل: به دلیل استفاده از مواد پلاستیکی، صندلی‌های استادیومی بسیار سبک و قابل حمل هستند.
  • مقاومت در برابر رطوبت: صندلی‌های پلاستیکی مقاوم در برابر رطوبت هستند و به راحتی قابل تمیز شدن هستند.
  • قابلیت تحمل وزن: این صندلی‌ها قابلیت تحمل وزن بالا را دارند و به راحتی می‌توانند برای افراد با وزن بالا نیز استفاده شوند.
  • طراحی مناسب: طراحی صندلی‌های استادیومی پلاستیکی به گونه‌ای است که فضای مناسبی برای نشستن را برای کاربران فراهم می‌کند.
  • قابلیت ترکیب با هم: این صندلی‌ها به راحتی با هم ترکیب می‌شوند و به سادگی می‌توانند در فضاهای مختلف استفاده شوند.صندلی استادیومی - English catalogue

 

صندلی پلاستیکی تماشاچی در انواع دو پیچ و چهار پیچ تولید و عرضه میگردد. ابعاد این محصول 51 در 43 در 38 سانتی متر می باشد.  در طراحی این محصول اصول ارگونومیک و عدم فشار به ستون فقرات در نظر گرفته شده است. صندلی پلاستیکی استادیوم علاوه بر استفاده در ورزشگاهها و اماکن ورزشی به عنوان صندلی انتظار و نشیمن در ایستگاه های اتوبوس، درمانگاه ها و اماکن عمومی مورد استفاده می گردد. این محصول قابل نصب بر روی کف بتنی یا پروفیل می باشد.

 

 

نیک فوم به عنوان تولید کننده صندلی استادیومی و صندلی تماشاچی پشتی دار و بدون پشتی آماده ارایه مشاوره رایگان برای انتخاب محصول مناسب به ورزشگاه ها و سایر مشتریان گرامی می باشد.  صندلی استادیومی پلاستیکی نیک فوم در ورزشگاه ها و سالن های ورزشی داخل و خارج کشور مورد استفاده قرار میگیرد. برای خرید صندلی تماشاگر استادیومی با مشاورین فروش کارخانه نیک فوم تماس حاصل فرمایید.