X اینستاگرام نيک فوم
کليک کنيد

دیوارپوش مهدکودک

دیوارپوش مهدکودک

دیوارپوش مهدکودک نیک فوم از سری محصولات فومی پر کاربرد و پر طرفدار می باشد. دیوارپوش مهدکودک در 2 نوع طرحدار و ساده تولید شده و گزینه ای بسیار مناسب جهت ایمن سازی مدارس و مهد کودک ها و خانه بازی ها و جلوگیری از آسیب و ضربه برخورد با دیوار در مهدکودک ها، مدارس ، خانه بازی و فضای بازی کودکان در منازل و مدارس می باشد. دیوارپوش مهدکودک طرحدار در چندین طرح مختلف و زیبا با اشکال شاد و کودکانه و با ایمنی و ضربه گیری بالا تولید و عرضه می شود فوم دیوارپوش در مدل های طرح جنگل، دریا، ماهی ، پاندا و طرخ های دیوارپوش ساده با تنوع رنگ و رنگبندی شاد و کودکانه تولید می گردد.

دیوارپوش مهدکودک نیک فوم از جنس فوم نرم بوده و فاقد هرگونه برجستگی و لبه های تیز و سفت می باشد.شرکت نیک فوم به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده فوم های دیوارپوش ، دیوارپوش های مهد کودک ، دیوارپوش های روکش دار و قابل شستشو و ضربه گیرهای فومی با سابقه تولید دیرینه انواع این محصولات را به مشتریان گرامی عرضه می کند.

این دیوارپوش طرح دار  با پوشش فلکسی و رنگها و طرحهای شاد مناسب با ذهن کودک می باشد.علاوه بر خاصیت ایمنی و جلوگیری از صدمات ضربه و افزایش ایمنی فضای تحرک کودکان با رنگ های شاد و متنوع باعث نشاط و سرزندگی روحیه کودک میگردد. طرح های پر طرفدار این دیوارپوش ها طرح جنگل ، طرح دریا، طرح اقیانوس و پاندا می باشند.

بنا به توصیه وزارت بهداشت و سازمان بهزیستی تمام مهدکودکها می بایست دیوار را از سطح زمین به ارتفاع 100 سانتیمتر با ضربه گیر فومی بپوشانند. دیوارپوش مهدکودک  و خانه بازی فومی نیک فوم در رولهای 50 متری و با طرحهای متنوع آجدار، الفبا، حیوانات و غیره تولید شده و مورد استقبال بسیاری از مهد کودک ها، مدارس و مراکز مرتبط با کودکان قرار گرفته است.

فوم محافظ دیوار مهدکودک

مهمترین خصوصیات  دیوارپوش های مهدکودک

  • رنگبندی های شاد و متنوع که موجب شادی و طراوت روحیه فرزندان دلبند شما در مهد کودک ها خواهد گشت
  • قابل شستشو بودن و وجود نداشتن سطوح مخدوش و ناهموار و ثبات رنگ در شستشو با مواد شوینده و آب
  • دارای ۷ طرح متنوع و کودکانه
  • ضخامت استاندارد و ایمن تایید شده توسط کارشناسان بهزیستی در مهد های سراسر کشور
طول هر رول محافظ دیوار کودک 50 متر است و ارتفاع رول ها ۱۰۰ سانتیمتر میباشد. این محصول از فوم های محافظت و ایمنی کودک می باشد.  امکان ارایه این محصول در متراژ و ابعاد کوچکتر و سفارشات خرده نیز وجود دارد. همچنین ارسال این محصول به تمامی نقاط و سراسر کشور به صورت مستقیم در سریعترین زمان امکان پذیر است.

برخی از ویژگیهای دیوارپوش مهدکودک :

  • تنوع رنگ و طرح
  • ۱۰۰ در صد قابل شستشو
  • ضربه پذیری بالا
  • سطح آجدار و نرم
  • رنگ ثابت و بادوام
  • دارای طرحهای شاد متنوع و کودکانه

دیوارپوش طرحدار خانه بازی و مهدکودک دارای طرحهای متفاوت شاد و کودکانه می باشد. این طرح ها عبارتند از طرح جنگل ، دیوارپوش طرح اقیانوس، ماهی، خرگوش ، خرس و باب اسفنجی. تنوع رنگ بی نظیر این دیوارپوش ها همرا با قیمت مناسب و ضربه گیری بالا و ایمنی باعث افزایش استفاده از این محصول به عنوان يكی از تجهیزات مهدکودک و خانه بازی شده است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فوم دیوارپوش مهدکودک نیک فوم، کفپوش مهد کودک، کفپوش پازلی و لی لی و سایر محصولات فومی مناسب کودکان ، مدارس و مهدکودک ها با شماره 09128671161 تماس گرفته یا از طریق سایت با ما در ارتباط باشید.