X اینستاگرام نيک فوم
کليک کنيد

7 استفاده تشک تاتامی – نظرات مشتریان

7 استفاده تشک تاتامی – نظرات مشتریان

موارد  استفاده تشک تاتامی بسیار فراوان و گسترده است. کفپوش های فومی خانگی تاتامی که ضخامت بین 20 تا 50 میلی متر دارند و مخصوص فضاهای ورزشی هستند، با داشتن ویژگی­هایی نظیر کیفیت بالا، دوام طولانی و غیر سمی بودن راه حل مناسبی برای کفپوش ورزشی باشگاه­های خانگی و حرفه ای هستند. این کاشی­های تاتامی از اسفنج ضد آب و متراکم EVA ساخته شده­اند که می­توان هر روز از آنها استفاده نمود. اسفنج تاتامی طوری طراحی شده است تا به حد کافی ضربه گیر باشد و بتواند از فرد در مقابل افتادن و ضربه خودن محافظت نماید ولی جلوی آزادی عمل فرد را نمی­گیرند. در عین حال، سطح رویی اسفنج تاتامی کمک می­کند تا از سر خوردن روی آن جلوگیری شود.  استفاده تشک تاتامی

تشک  اسفنجی تاتامی دارای ضخامت حداقل 20 میلی متری هستند و از اسفنج غیرسمی و بدون سرب ساخته شده ­اند. این تشک های تاتامی دارای دو رنگ در دو طرف هستند: آبی و قرمز – سیاه و خاکستری و سایر رنگها.  برای نصب تاتامی می­توان آنها را به سادگی و به مانند قطعات پازل در یکدیگر چفت کرد. نه تنها پهن کردن و جمع کردن این کاشی­های پلاستیکی کار راحتی است، بلکه هر کدام تنها 3 کیلوگرم وزن دارند که همین امر موجب شده تا حمل و نقل آنها بسیار ساده باشد. کاشی­های اسفنجی تاتامی منظرۀ بسیار زیبایی می­سازند و در عمل کف اسنجی به مانند یک تکه کیک دیده می­شود.ضمنا کاشی­های اسفنجی تاتامی را می­توان به راحتی با استفاده از تی مرطوب و تمیزکننده ­های خانگی تمیز کرد.

دقیقا استفاده تشک تاتامی چیست؟  ادامۀ این مقاله را بخوانید تا متوجه شوید که 7 تا از بهترین مکان­هایی که مشتریان می­توانند از این کاشی­ها استفاده کنند کجاها است و اینکه آنها در مورد این محصول چه نکاتی بازگو کرده­اند. ممکن است در طول این مبحث با موارد غیرمنتظره­ای مواجه گردید.

7 مورد بیشترین استفاده تشک تاتامی

1- استودیوهای داخل گاراژ

من برای کسب اطلاعات در مورد بهترین گزینه برای استودیوی گراژی خود با آنها تماس گرفتم. نمایندۀ شرکت در امر انتخاب مواد و مقدار آنها کمک بسیار زیادی نمود. این کاشی­ها خیلی سریع فرستاده شدند و به راحتی هر چه تمام نصب گردیدند. این تاتامی احساس بسیار خوبی منتقل می­کند. من فوق­العاده راضی و خرسند هستم.

2- جاهایی که نیازمند فضای بازی هستند

ما در خانه بازی خود از کفپوش تاتامی2.5 سانت استفاده کرده ایم. ما این کاشی­ها را به دیوار و لیه ها به عنوان دیوارپوش هم  چسبانده­ ایم. این محصول بسیار عالی است! این اتاق بعنوان اتاق بازی طراحی شده است، با پشتیبانی از همه نوع تجهیزات آتی، می­توان این کاشی­ها را از دیوار جدا کرد و یا دوباره آنها را چسباند. پله­های نردبان به رنگ کمبرندهای کاراته طراحی شده­اند. ما برای محافظت از حضار، کف، دیوارها و دیرک­ها را با استفاده از این لایه­های نرم پوشانده­ایم.

3- کفپوش باشگاه بدنسازی و چند منظوره

من بهترین خرید را انجام داده­ ام. من این کاشی­ها را در زیرزمین  و روی کف سیمانی آن نصب کرده­ام و اینها برای تمرینات بدنسازی بسیار عالی هستند.

تشک­های بسیار خوبی هستند. از اینها استفاده کرده و کف سیمانی را به یک فضای تمرینی مناسب تبدیل کرده­ایم. پس از 4 روز گذشت از ثبت سفارش، آنها را از نیک فوم دریافت کردم و به آسانی نصب کردم. بیش از یک ماه است که از آنها استفاده می­کنیم و هیچ آثاری از سایش روی آنها مشاهده نشده نکرده­ایم. ضمنا کفپوش گرانولی باشگاه بدنسازی هم در کنار تاتامی ها استفاده می کنم.

4- کفپوش کاراته

تمام اعضای خانوادۀ من از این محصول کاملا راضی هستند. ما در ورزش کاراته فعال هستیم و این تشک­ها بسیار خوب عمل می­کنند. نکات مثبت این تشک­ها عبارتند از کیفیت بالا، نصب آسان، ظاهر مناسب و ضد آب بودن (آب و رطوبت مشکلی است در فصل باران در گاراژ با آن مواجهیم). من کاملا معتقدم که این تشک­ها برای مدت­های طولانی برای ما کار خواهند کرد. تنها مشکل من این است که سطح این تشک­ها چون ضد آب است، کمی لغزنده می­باشد که تنها زمانیکه بدن با تشک در تماس است چنین مشکلی رخ می­دهد. با این حال، این نمی­تواند دلیلی برای کنار گذاشتن این تشک­ها باشد و شما باید در هنگام تمرین روی این موضوع تمرکز کنید که روی این تشک­ها می­توانید به طرز درستی قرار بگیرید که از نظر من ویژگی مثبتی به حساب می­آید. در نهایت اینکه من از معامله با شما کاملا راضی هستم. روند سفارش و تحویل کاملا عالی بوده و من تشک­ها را به موقع تحویل گرفتم. من وقتی تصمیم داشته باشم که نیمۀ دیگر گاراژم را نیز کفپوش کنم حتما سراغ شما خواهم آمد.

5- فضایی برای بوکس تایلندی

من به هنگام تمرین بوکس تایلندی از این محصولات استفاده می­کنم که کارکرد بسیار عالی دارند: نمی­لغزند، خیلی سفت نیستند، خیلی نرم نیستند و تمیز کردن آنها کار راحتی است. یک محصول عالی!

6- فضایی برای انجام گراپلینگ و جوجیتسو

آن را برای کفپوش فضایی که مختص تمرین جوجیتسو است تهیه کرده­ایم. از این کار بسیار خوشحالیم. محصول خیلی خوبی است. ضخیم و محکم. ظاهری زیبا دارد. قیمتش بسیار مناسب است. حمل و نقل آن سریع و راحت است. همه کاملا راضی هستند. اگر بچه گربه­ای دارید که دوست دارد  به هر چیزی چنگ بزند، آن را از تشک دور نگه دارید و اجازه ندهید که تشک شما را خراب نماید. این واقعا ناراحت کننده است. در زیبایی این تشک­ها حرفی نیست. این تشک­ها بسیار عالی هستند.

7- کفپوش­هایی برای محافظت از کودکان و کفپوش خانه بازیکفپوش طرحدار کودک تاتامی

وقتی کفپوش های تاتامی طرحدار سفارش داده شدۀ من رسیدند بسیار هیجان زده بودم. من ضخامت و دوام این تشک­ها را خیلی دوست دارم. از اینکه چطور این تشک­ها به آسانی نصب شدند غافلگیر شدم. وقتی در حال تمرین نیستم، بچه­ ها از این تشک­ها کفپوش مهدکودکبعنوان صحنۀ بازی استفاده می­کنند.

آیا به دنبال مطالعۀ بیشتر نقطه نظرات مشتریان  یا تجهیز باشگاه خانگی یا مهدکودک هستید ؟ در سایت نیک فوم می­توانید دیگر محصولات مانند کفپوش لاستیکی باشگاه بدنسازی ، کفپوش پارک ، مت یوگا ، کفپوش مهدکودک ، دیوارپوش مهدکودک و سایر محصولات  را نیز مشاهده نمایید. آیا در طراحی باشگاه خانگی خود به کمک نیاز دارید؟ دنبال تخفیف­های شگرف هستید؟ یا هر سوال دیگری که داشتید، تیم خدمات مشتری نیک فوم بی واسطه با عزضه مستقیم محصولات از کارخانه به سراسز کشور با کمال میل آماده کمک به شما هستند.

درج نظر